Mercedes-Benz Integro, 2007, 71 siddepladser, Euro 5Mercedes-Benz
Integro
Mercedes-Benz Integro, 2007, 71 siddepladser, Euro 5
Mercedes-Benz
Integro
Stand
Brugt
(fuldt funktionsdygtig)
Beliggenhed
Milano 

Grunddata
- Producent:
- Mercedes-Benz
- Model:
- Integro
- Stand:
- klar til brug (brugt)
- Funktionalitet:
- fuldt funktionsdygtig
Pris og placering
- Beliggenhed:
- Milano, Italien

Ring op
Tekniske detaljer
Dimensioner og vægt
Samlet længde:
12.140 mm
Samlet bredde:
2.550 mm
Total højde:
3.000 mm
Motor og gearkasse
Brændstoftype:
diesel
Geartype:
automatisk
Aksler og hjul
Akslekonfiguration:
2 aksler
Dækstørrelse:
295/80 R22.5
Bremser
Bremser:
retarder
Udstyr
Parkeringsvarmer
Klimaanlæg
Sikkerhedsfunktioner
ABS
Traktionskontrol
Dokumentation og certificering
Næste syn (TÜV):
10/2026
Emissionsklasse:
Euro 5
Handicapvenlig
Flere detaljer
Kilometerstand:
822.722 km
Effekt:
220 kW (299,12 hk)
Første registrering:
09/2007
Antal sæder:
49
Antal ståpladser:
20
Detaljer om tilbuddet
- Annonce-ID:
- A230-89-686
- Referencenummer:
- 02287
- Opdatering:
- sidst den 20.10.2026
Beskrivelse
Langdistancebus – Mercedes-Benz Integro
Tekniske data:
- Første registrering: 2007
- Kilometerstand: 822.722
- Siddepladser: 71
- Euro-norm: Euro 5
- Brændstof: Diesel
Kedpfj Aayu Ajx Ap Asdu
- Gearkasse: Automatisk
- Effekt: 220 kW (299 hk)
- Længde: 12,14 m
- Aksler: 2
- Motor: Mercedes-Benz OM457HLAIV14
- Syn gyldig til: 2026-10-31
Udstyr:
- Klimaanlæg
- ABS
- ASR
- Motorbremse (Retarder)
- Rampe til kørestol
- Sikkerhedsseler
- CD-afspiller
- Parkeringsvarmer
Sælges af Fleequid, den europæiske markedsplads for brugte busser.
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Tekniske data:
- Første registrering: 2007
- Kilometerstand: 822.722
- Siddepladser: 71
- Euro-norm: Euro 5
- Brændstof: Diesel
Kedpfj Aayu Ajx Ap Asdu
- Gearkasse: Automatisk
- Effekt: 220 kW (299 hk)
- Længde: 12,14 m
- Aksler: 2
- Motor: Mercedes-Benz OM457HLAIV14
- Syn gyldig til: 2026-10-31
Udstyr:
- Klimaanlæg
- ABS
- ASR
- Motorbremse (Retarder)
- Rampe til kørestol
- Sikkerhedsseler
- CD-afspiller
- Parkeringsvarmer
Sælges af Fleequid, den europæiske markedsplads for brugte busser.
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Udbyder
Bemærk: Registrer dig gratis eller log ind, for at få adgang til alle oplysninger.
Registreret siden: 2024
564 Annoncer online
Telefon & Fax
+39 389 1... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Køb nu
Milano
1.166 km
Mercedes-Benz Integro, 2007, 74 siddepladser, Euro 5
Mercedes-BenzIntegro
Mercedes-BenzIntegro
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Køb nu
Milano
1.166 km
Mercedes-Benz Integro, 2007, 74 siddepladser, Euro 5
Mercedes-BenzIntegro
Mercedes-BenzIntegro
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Lääne-Harju vald
923 km
Mercedes-Benz Integro M 4x2, 49 sæder / klimaanlæg / toilet / lift til kørestol
Mercedes-BenzIntegro M 4x2 49 SEATS / AC / WC / WHEELCHAIR LIFT
Mercedes-BenzIntegro M 4x2 49 SEATS / AC / WC / WHEELCHAIR LIFT
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Overpelt
623 km
Mercedes-Benz INTEGRO 84+1 pladser – A/C – automatisk gear – belgisk registrering MJC111017
Mercedes-BenzINTEGRO 84+1 PLACES - A/C - AUTOMAT - BE REGIST...
Mercedes-BenzINTEGRO 84+1 PLACES - A/C - AUTOMAT - BE REGIST...
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Untersteinach
695 km
Mercedes-Benz Integro turistbus
Mercedes-BenzIntegro
Mercedes-BenzIntegro
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Untersteinach
695 km
Mercedes-Benz O 550 Integro intercitybus
Mercedes-BenzO 550 Integro
Mercedes-BenzO 550 Integro
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Untersteinach
695 km
Mercedes-Benz O 550 Integro intercitybus
Mercedes-BenzO 550 Integro
Mercedes-BenzO 550 Integro
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Milano
1.166 km
Mercedes-Benz Integro, 2009, 74 siddepladser, Euro 5
Mercedes-BenzIntegro
Mercedes-BenzIntegro
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Tildonk
672 km
Intercitybus
Mercedes-BenzIntegro L / Intouro / 15.0m / Euro 6 / 2X Units
Mercedes-BenzIntegro L / Intouro / 15.0m / Euro 6 / 2X Units
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Køb nu
Milano
1.166 km
Mercedes-Benz Integro, 2008, 71 sæder, Euro 5
Mercedes-BenzIntegro
Mercedes-BenzIntegro
Din annonce er blevet slettet
Der opstod en fejl


















































































































































































































































