Ladbil med presenningMAN
TGS 26.360
Ladbil med presenning
MAN
TGS 26.360
Fast pris plus moms
33.500 €
(40.870 € brutto)
Stand
Brugt
Beliggenhed
Dalmine 

Grunddata
Pris og placering
Fast pris plus moms
33.500 €
(40.870 € brutto)
- Beliggenhed:
- Baschenis, snc, 24044 Dalmine, Italia

Ring op
Tekniske detaljer
- Kilometerstand:
- 845.000 km
- Første registrering:
- 09/2015
- Brændstoftype:
- diesel
- Geartype:
- automatisk
- Længde af lastrum:
- 9.200 mm
- Læsningsbredde:
- 2.480 mm
Detaljer om tilbuddet
- Annonce-ID:
- A227-86-180
- Opdatering:
- sidst den 19.09.2026
Beskrivelse
Treakslet trækker, kasseopbygning med fast tag, fransk model, indvendige mål: 9,20 m x 2,48 m x 2,70 m (h), med mulighed for at åbne/lukke taget, bagdøre, hydraulisk lift med en kapacitet på 2000 kg, fast tredje aksel, automatisk gearkasse, 845.000 km, klimaanlæg.
Knsdpfxez Dpffe Amxob
Ovenstående pris er ekskl. moms (22 %) og registreringsafgift.
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Knsdpfxez Dpffe Amxob
Ovenstående pris er ekskl. moms (22 %) og registreringsafgift.
Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.
Udbyder
Bemærk: Registrer dig gratis eller log ind, for at få adgang til alle oplysninger.
Registreret siden: 2014
33 Annoncer online
Send anmodning
Telefon & Fax
+39 035 5... annoncer
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
ANDELST
543 km
System med krogarm
MANTGS 26.360 6x4 Hiab 12 Tonmeter laadkraan
MANTGS 26.360 6x4 Hiab 12 Tonmeter laadkraan
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Haguenau
838 km
Lastbil-blander
MANTGS 32.430
MANTGS 32.430
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Mannheim
754 km
Tipbil
MANTGS 26.360*6x6h* 6x4+Hydrodrive* EEV*Gergen*
MANTGS 26.360*6x6h* 6x4+Hydrodrive* EEV*Gergen*
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
ANDELST
543 km
Tipper med kran
ManTGS 26.360 Euro 6 Hiab 18 Tonmeter laadkraan Ju...
ManTGS 26.360 Euro 6 Hiab 18 Tonmeter laadkraan Ju...
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Sint-Katelijne-Waver
666 km
Læsseplatform
DAFLF 55.220 + PALFINGER PK10000
DAFLF 55.220 + PALFINGER PK10000
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Hoogerheide
635 km
Kranbil
MANTGS 26.360 6X2 RHD + PM 50025
MANTGS 26.360 6X2 RHD + PM 50025
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Overpelt
623 km
System med krogarm
MANTGS 26.360 6x2 HOOKLIFT + CRANE TEREX ATLAS TLC...
MANTGS 26.360 6x2 HOOKLIFT + CRANE TEREX ATLAS TLC...
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Hooglede-gits
725 km
Kroghejselastbil
MERCEDES-BENZAROCS 2636L-6X4-3M60 RADSTAND-KFZ BRIEF-253TKM!!
MERCEDES-BENZAROCS 2636L-6X4-3M60 RADSTAND-KFZ BRIEF-253TKM!!
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Salzgitter
462 km
Lastbilmonteret kran
MANTGS 26.360 / Palfinger PK 22002EH / Lenkachse
MANTGS 26.360 / Palfinger PK 22002EH / Lenkachse
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Bernkastel-Kues
723 km
Drikkevarelastbil
MAN26.360 TGS*Schwenkwand*20 Pal*Lift/Lenk*2,5t LBW
MAN26.360 TGS*Schwenkwand*20 Pal*Lift/Lenk*2,5t LBW
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Waidhofen
865 km
Tre-sidet tipbil
MANLE 12.250 BB 4x2_Anhä.-Hydr_ Meiller_ 6-Zylinder
MANLE 12.250 BB 4x2_Anhä.-Hydr_ Meiller_ 6-Zylinder
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Bernkastel-Kues
723 km
Kassevogn
MAN26.360 TGS*Schwenkwand*20 Pal*Lift/Lenk*2,5t LBW
MAN26.360 TGS*Schwenkwand*20 Pal*Lift/Lenk*2,5t LBW
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Hoogerheide
635 km
Chassis med førerhus
MANTGS 26.360 Euro 5 6x2 chassis 20 ft + ADR
MANTGS 26.360 Euro 5 6x2 chassis 20 ft + ADR
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Liezen
1.022 km
Betonpumpebil
MERCEDES-BENZActors 2641 MP2 Betonpumpe K31 XZ 5 Arm
MERCEDES-BENZActors 2641 MP2 Betonpumpe K31 XZ 5 Arm
Succesfuld
Din besked er blevet sendt.
Annoncer
Hoogerheide
635 km
Kranbil
MANTGS 26.360 6X2 RHD + HMF 1420-K2 + grapple
MANTGS 26.360 6X2 RHD + HMF 1420-K2 + grapple
Din annonce er blevet slettet
Der opstod en fejl































































































































































































































































































































































































































