Lastbilmonteret kran
MAN TGL 7.150

Fast pris plus moms
24.500 €
(29.400 € brutto)
Produktionsår
2007
Stand
Brugt (fuldt funktionsdygtig)
Beliggenhed
Wetzelsdorf Østrig
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
Lastbilmonteret kran MAN TGL 7.150
more Images
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150
MAN TGL 7.150

Grunddata

Betegnelse:
Lastbilmonteret kran
Producent:
MAN
Model:
TGL 7.150
Produktionsår:
2007
Stand:
klar til brug (brugt)
Funktionalitet:
fuldt funktionsdygtig

Pris og placering

Fast pris plus moms
24.500 €
(29.400 € brutto)
Beliggenhed:
Wetzelsdorf, Østrig Østrig

Tekniske detaljer

Brændstoftype:
diesel
Tomvægt:
4.880 kg
Maksimal lastvægt:
2.535 kg
Samlet vægt:
7.490 kg

Detaljer om tilbuddet

Annonce-ID:
A227-81-890
Opdatering:
sidst den 18.09.2026

Beskrivelse

Til salg: Denne MAN-lastbil.
Synsattesten er gyldig indtil 5. maj 2027.
Kraninspektionen er gyldig indtil 9. september 2027.

Fassi-kran, model F65.

Prisen er til forhandling.
Eksklusive moms.
Kdjdpfsz Di Tcox Aklot

Annoncen er blevet oversat automatisk. Oversættelsesfejl kan forekomme.

Udbyder

Udbyderen er i øjeblikket under kontrol. Din forespørgsel vil blive videresendt og kan besvares af udbyderen, når kontrollen er afsluttet med succes.

Send anmodning

Jordus 
Tyskland
Østrig
Schweiz
USA
Det Forenede Kongerige
Frankrig
Belgien
Spanien
Mexico
Italien
Holland
Polen
Den Russiske Føderation
Hviderusland (Belarus)
Ukraine
Estland
Tyrkiet
New Zealand
Irland
Den Tjekkiske Republik
Danmark
Finland
Sverige
Norge
Luxembourg
Grækenland
Litauen
Letland
Island
Portugal
Brasilien
Venezuela
Argentina
Ungarn
Slovakiet
Rumænien
Moldova
Slovenien
Serbien
Montenegro
Albanien
Kroatien
Bulgarien
Nordmakedonien
Bosnien-Hercegovina
Israel
Egypten
Marokko
Indien
Indonesien
Sydkorea
Japan
Thailand
Malaysia
Vietnam
Kina, Folkerepublikken
Taiwan
Iran
Bangladesh
Forespørgslen kunne ikke sendes. Prøv venligst igen senere.
Du kan også være interesseret i disse annoncer.
Annoncer
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Boxvogn man TGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
more images
Berlin
490 km
Boxvogn
manTGL 7.150 LBW BÄR / Rückfahrkamera/ Luftfederung
Ring op
Annoncer
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
Boxvogn MAN TGL 7.150 Wumag WT300  - 30 m - 320 kg
more images
Ungarn Győr
1.107 km
Boxvogn
MANTGL 7.150 Wumag WT300 - 30 m - 320 kg
Ring op
Annoncer
Løfteplatform MAN TGL 7.150 4x2 Ruthmann T330
Løfteplatform MAN TGL 7.150 4x2 Ruthmann T330
Løfteplatform MAN TGL 7.150 4x2 Ruthmann T330
Løfteplatform MAN TGL 7.150 4x2 Ruthmann T330
Løfteplatform MAN TGL 7.150 4x2 Ruthmann T330
Løfteplatform MAN TGL 7.150 4x2 Ruthmann T330
Løfteplatform MAN TGL 7.150 4x2 Ruthmann T330
Løfteplatform MAN TGL 7.150 4x2 Ruthmann T330
Løfteplatform MAN TGL 7.150 4x2 Ruthmann T330
Løfteplatform MAN TGL 7.150 4x2 Ruthmann T330
Løfteplatform MAN TGL 7.150 4x2 Ruthmann T330
more images
Holland Almelo
476 km
Løfteplatform
MANTGL 7.150 4x2 Ruthmann T330
Ring op
Annoncer
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
Lastbil med lad, presenning og bøjler MAN TGL 7.150
more images
Tyskland Bad Zwischenahn
355 km
Lastbil med lad, presenning og bøjler
MANTGL 7.150
Annoncer
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Løfteplatform MAN TGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
more images
Holland Almelo
476 km
Løfteplatform
MANTGL 8.150 4x2 Ruthmann T180.1 S7
Ring op
Annoncer
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Campingvogn MAN TGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
more images
Klein Meckelsen
329 km
Campingvogn
MANTGL 7.150 BL Koffer Ladebordwand * Selbstausbau*
Ring op
Annoncer
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
Gardinsided kassevogn MAN TGL 7.150 4X2 BB
more images
Gütersloh
487 km
Gardinsided kassevogn
MANTGL 7.150 4X2 BB
Ring op
Annoncer
Kuffert MAN TGL 7.150 Polywood box truck
Kuffert MAN TGL 7.150 Polywood box truck
Kuffert MAN TGL 7.150 Polywood box truck
Kuffert MAN TGL 7.150 Polywood box truck
Kuffert MAN TGL 7.150 Polywood box truck
Kuffert MAN TGL 7.150 Polywood box truck
Kuffert MAN TGL 7.150 Polywood box truck
Kuffert MAN TGL 7.150 Polywood box truck
Kuffert MAN TGL 7.150 Polywood box truck
Kuffert MAN TGL 7.150 Polywood box truck
Kuffert MAN TGL 7.150 Polywood box truck
more images
Belgien Willebroek
674 km
Kuffert
MANTGL 7.150 Polywood box truck
Ring op
Annoncer
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
Lastbilmonteret kranvogn MAN TGL 7.150  Abrollkipper + Kran !!
more images
Nowy Sacz
1.048 km
Lastbilmonteret kranvogn
MANTGL 7.150 Abrollkipper + Kran !!
Ring op
Annoncer
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Pick-up varevogn MAN TGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
more images
Bovenden
520 km
Pick-up varevogn
MANTGL 7.150 4x2 BB mit LBW BÄR
Ring op