Brugte Mercedes-Benz 1017 A 4X4 5T Tmil Allrad Pritsche Orig. 2700 Km til salg (59.740)
Merklingen Lastbilmonteret kran
MERCEDES-BENZ1836 LL Antos Pritsche & Heckkran MKG 116 A
Eilenburg Pick-up varevogn
MERCEDES-BENZUnimog U 1300 L Turbo OM 366 Pritsche 4x4
Potsdam Ladbil med lad
MERCEDES-BENZ1017 A 1217A 1417A~ TOP Zustand 6x am Lager
Potsdam Ladbil med lad
Bovenden Ladbil med lad
Mercedes-BenzArocs 1827/30 A 4x4, Fahrschule, mehrfach
Bovenden Lastbilchassis
Bovenden Lastbilchassis
Mercedes-BenzNG 1928 A 4x4, V8-Motor, Standklima,